Telewizja hotelowa


Coraz większe ilości nadawanych niekodowanych programów obecnie 30, w technologi naziemnej oraz możliwości podglądu treści w jakości HD z np. kamery na parkingu, DVD, dysku czy pendriva na ekranie odbiornika telewizyjnego w każdym pokoju hotelowym zmuszają do coraz bardziej perfekcyjnych instalacji antenowych.


Dlatego proponujemy diagnostykę dotychczasowej instalacji antenowej i ocenę jej wydolności systemu cyfrowego odbioru DVBT MPEG-4 oraz płynne przejście do poprawnego odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej i satelitarnej w przyszłości do technologi T-2 na obiekcie. Ponad 20 letnie doświadczenie oraz specjalistyczne przyżądy pomiarowe pozwalają wraz z dysponentem obiektu podjąć właściwe decyzje co do możliwości i przyszłości odbiorników telewizyjnych i sieci antenowej w obiekcie.


Dysponujemy bogatą ofertą ekranów reklamowo-informacyjnych oraz odbiorników telewizyjnych w wersjach hotelowych ( plansza powitalna obiektu, blokada funkcji strojenia i maksymalnej głośności przez gości ) w najlepszych cenach w regionie w dogodnym systemie leasingowym lub gotówkowym.