O firmie


W 1989 roku montowaliśmy pierwsze anteny satelitarne, i od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej. Łącząc doświadczenie i profesjonalny sprzęt m.in. specjalistyczne urządzenia pomiarowe, co pozwala na wykonanie perfekcyjnego oraz szybkiego montażu.


Wykonujemy zarówno małe jak i duże zlecenia. Oferujemy kompleksowy montaż instalacji telewizyjnych, poczynając od indywidualnych montaży anten satelitarnych, aż po wielo-gniazdkowe instalacje zbiorcze. Ponadto wykonujemy usługi takie jak zawieszenie TV na uchwycie ściennym, podłączanie kina domowego, dostrajanie odbiorników, ustawienia anteny w terminie dogodnym dla Klienta. Montujemy zestawy satelitarne platform: NC+, Cyfrowy Polsat, Telewizja Na Kartę, Orange Telewizja.

Wykonujemy pomiary, diagnostykę, naprawy urządzeń instalacji telewizyjnych, a także wiele innych.                                            
W związku z rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów jak i wymagań technicznych stawianych przed dzisiejszymi instalacjami korzystamy z podzespołów wiodących firm na rynku z tejże branży. Wszystkie usługi realizowane są w Włocławku i okolicy.


Prace wykonujemy tylko i wyłącznie na materiałach najlepszych firm w branży, takich jak:
Televes, Technisat, Telkom-Telmor, Triax,  Hirshmann, Axing, Satlan, Strong, Inverto, AFS oraz wielu innych.
Używamy profesjonalnego sprzętu pomiarowego: Televes, Schwaiger , Telemann, ITT Metrix